O nas


Kim są Czapki z Głów?

Jest nas czworo, każdy z nas ma na swoim koncie dziesiątki imprez – klubowych, integracyjnych, wesel, karaoke… Od pewnego czasu wszyscy chcieliśmy pracować w duecie, więc zaczęliśmy szukać i znaleźliśmy więcej niż osobę do pary – znaleźliśmy się w czwórkę.
Wpadliśmy na siebie trochę przypadkiem, ale od razu wiedzieliśmy, że razem stworzymy coś niepowtarzalnego. Od samego początku dogadujemy się właściwie bez słów, a każde nasze zlecenie sprawia nam olbrzymią satysfakcję, bo świetnie się ze sobą bawimy. Z kolei nasza świetna zabawa przekłada się na powodzenie naszych imprez.
Sukces zabawy z „Czapkami z Głów” wynika z odpowiedzialności, jaką na siebie bierzemy. Podstawą naszej pracy jest przygotowanie indywidualnego programu dla każdego klienta, dobór odpowiedniej muzyki oraz sprzętu i zaangażowanie. W każdą naszą imprezę wkładamy 110% naszych serc.

Zapraszamy także na naszego bloga – blog.czapkizglow.com

Używamy profesjonalnego nagłośnienia oraz sprzętu DJ’skiego. Nagłośnienie jest o łącznej mocy prawie 3000 W, a konsole z których korzystamy to NI Traktor S4 mk2, sterownik Traktor X1, mikser Pioneer DJM850 oraz odtwarzacze CDJ350. Wszystko to pozwala uzyskać klarowny dźwięk oraz odpowiednią moc.

Oto my


Ola miniatura

Ola

WODZIREJKA

Podobno kobiety niskiego wzrostu muszą skakać wyżej i mówić głośniej niż cała reszta.

Czytaj dalej…

Marcin miniatura

WODZIREJ

Kto to jest Marcin i dlaczego jest bardziej popularny niż Wodzirej Marcin?

Czytaj dalej…

Fran miniatura

PREZENTER MUZYCZNY

Miłośnik włoskiej muzyki, pomidorówki i tapicerowania.

Czytaj dalej…

Jang miniatura

PREZENTER MUZYCZNY

Od najmłodszych lat związany z muzyką. Zaczynał grając na skrzypcach…

Czytaj dalej…