O nas


Kim są Czapki z Głów?

Jest nas czworo, każdy z nas ma na swoim koncie dziesiątki imprez – klubowych, integracyjnych, wesel, karaoke… Od pewnego czasu wszyscy chcieliśmy pracować w duecie, więc zaczęliśmy szukać i znaleźliśmy więcej niż osobę do pary – znaleźliśmy się w czwórkę.
Wpadliśmy na siebie trochę przypadkiem, ale od razu wiedzieliśmy, że razem stworzymy coś niepowtarzalnego. Od samego początku dogadujemy się właściwie bez słów, a każde nasze zlecenie sprawia nam olbrzymią satysfakcję, bo świetnie się ze sobą bawimy. Z kolei nasza świetna zabawa przekłada się na powodzenie naszych imprez.
Sukces zabawy z „Czapkami z Głów” wynika z odpowiedzialności, jaką na siebie bierzemy. Podstawą naszej pracy jest przygotowanie indywidualnego programu dla każdego klienta, dobór odpowiedniej muzyki oraz sprzętu i zaangażowanie. W każdą naszą imprezę wkładamy 110% naszych serc.

Zapraszamy także na naszego bloga – blog.czapkizglow.com

Używamy profesjonalnego nagłośnienia oraz sprzętu DJ’skiego. Nagłośnienie jest o łącznej mocy prawie 3000 W, a konsole z których korzystamy to NI Traktor S4 mk2, sterownik Traktor X1, mikser Pioneer DJM850 oraz odtwarzacze CDJ350. Korzystamy tylko z renomowanych firm takich jak Pioneer, Shure, Native Instruments. Wszystko to pozwala uzyskać klarowny dźwięk oraz odpowiednią moc.

Oto my


Ola miniatura

Ola

WODZIREJKA

Podobno kobiety niskiego wzrostu muszą skakać wyżej i mówić głośniej niż cała reszta.

Czytaj dalej…

Marcin miniatura

WODZIREJ

Kto to jest Marcin i dlaczego jest bardziej popularny niż Wodzirej Marcin?

Czytaj dalej…

Fran miniatura

PREZENTER MUZYCZNY

Miłośnik włoskiej muzyki, pomidorówki i tapicerowania.

Czytaj dalej…

Jang miniatura

PREZENTER MUZYCZNY

Od najmłodszych lat związany z muzyką. Zaczynał grając na skrzypcach…

Czytaj dalej…